Numeroloģija
Pitagoriešu matemātiskās estētikas pamatprincips saka, ka Jūsu iekšējās būtības skaistums slēpjas skaitliskajās attiecībās.

Strukturālais horoskops

Strukturālais horoskops sniedz unikālu informāciju par cilvēka raksturu un talantu, salīdzinot ar tradicionālo populāro horoskopu. Viena no strukturālā horoskopa aksiomām saka, ka jebkura dabiska laika vienība tiek kvantēta divpadsmit kārtīgi.  Lai noskaidrotu konkrētajā dienā dzimuša cilvēka strukturālo horoskopu ir jānorāda dzimšanas datus un dzimumu. Tad var veikt aprēķinu un redzēt vienu no septiņiem strukturāliem portretiem. Šis aprēķinu modelis mums reizēm apgāž mūsu ierastās iedomātās lietas par sevi, laikā un dzīvē. Cilvēks sevi ierauga pavisam no citas puses, līdz ar to daudzi uzreiz saprot, kāpēc viņam veicies vai neveicies dzīvē. 


Astrosoma psihomatrica

Numeroloģija ir metafiziska zinātne, kas skaidro skaitļu vibrāciju ietekmi uz cilvēka dzīvi. Visam pasaulē piemīt enerģija un vibrācija un  visa šī enerģija ir saistīta. Dzimšanas skaitļu kombinācija norāda uz kodētu cilvēka bioenerģētisko matricu, kas numeroloģijā izpaužas kā noteikts skaitļu kods. Paši skaitļi veido savu valodu.  Ar numeroloģijas palīdzību iespējams noteikt cilvēkam atbilstošās profesijas, izskaitļot viņa laimīgos gadus, var apskatīt partnerattiecības, noteikt vai labāk ceļot pa gaisu vai sauszemi, vai cilvēkam piemērota valsts, kurā viņš dzīvo un daudz ko citu. Kā redzam, ka  cipariem ir milzu nozīme mūsu dzīvēs. Ne tikai vārda, uzvārda un dzimšanas datuma cipariem, bet arī mūsu telefona numura, automašīnas numura, mājas vai/un dzīvokļa, kurā dzīvojam, numura un visiem pārējiem cipariem, kas ikdienā ir mūsu dzīvē. Piedzimstot mēs iegūstam savu ciparu kodu – dzimšanas dienu, mēnesi, gadu. Mums tiek dots arī uzvārds un vārds. Šo visu mēs varam pārvērst ciparos. Ņemot to vērā tiek sastādīta Astrosoma Psihomatricas karte. Izskaitļot praktiski visu: kāda būs tava rīcība, tavu psiholoģisko portretu, nākotni, pagātni. Var noteikt psihotipu un ieteikt, kā rīkoties konkrētajā dzīves posmā, kā arī izdalam galvenos skaitļus, karmiskās mācības skaitļus un karmiskā parāda skaitļus. 

Konsultācijas

Individuālās numeroloģijas konsultacijas ar Astrosoma psihomatricas kartes sastādīšanu.  Strukturālais horoskops.

         Pieteikšanās - tel.: + 371 20084373

PIRKT

                    

Lai kārtība ir tavs dievs! Nemitīgi tai sirsnīgi kalpo: kārtība ir visu lietu vienotība. Pati daba caur to eksistē / Pitagors /