Ja esi piedzimusi bez spārniem, ļauj tiem izaugt!
Es neesmu satikusi nevienu sievieti, kura nebūtu skaista. 
Ir tikai sievietes, kuras to nav sapratušas!

Esiet sveicināti, LiepuZiedi sajūtu pasaulē!

“Mācieties no puķēm laukā, kā tās aug...”

Kad pasaulē daba cīnās par izdzīvošanu, mēs beidzot sākam apjaust, kas ir patiesas vērtības. Mūsu senču gudrākie prāti apguva veidus, kā iegūt dabas dotās dāvanas, un kā to visu izmantot, lai atjaunotu organisma dabīgās funkcijas. Šodien mums atkal no jauna ir iespēja iepazīt naturopātijas principus, naturopātisku ēdienu, ekstraktu brīnumainās spējas, iemācīties un  ieklausīties sevī, jo tas viss pieejams ir ikvienam. Pareizi izvēlēti produkti, ekstrakti, fermenti, daudz pastāsta par mums pašiem, kā arī palīdz uzlabot pašsajūtu un veselību. Tas ir pilnīgi dabiski, ka mūsu organisms, tos ļoti labi atpazīst, tas ir dabas dziedinošais spēks - dabas pirmatnējā spēja dziedināt! Tomēr jāpiekrīt, ka labāk vienreiz pamēģināt, nevis simtreiz dzirdēt. Tāpēc, esiet mīļi gaidīti Veselības Studijā LiepuZiedi

Strādāju ar pasaulē  slaveniem zīmoliem kā:  MARIA GALLAND, BIODROGA BIODROGA MD, ITALWAX, MEDICAL JEWELS -  kā  arī tiek radīti dziedinoši dabas produkti tieši katram individuāli.

MARIA GALLAND - grezns franču kosmētikas preces zīmols, radīts gan sievietēm, gan vīriešiem, kuri novērtē kvalitāti. MARIA GALLAND - tas ir neatkārtojams stils: grandiozitātes un mākslas kombinācijā, kurā māksla radījusi procedūru protokolus, kur pieskārieni "veido" sejas kontūrus. Šodien ādas diagnostikas metode un " skaistuma recepte" ar zīmola - 50 gadu pieredzi, garantē modelējošo programmu efektivitāti un rezultātus. Daži pasaules standartiem atbilstoši MARIA GALLAND kosmētikas līdzekļi ir iekļauti Francijas zāļu rokasgrāmatā, kā droši un uzticami līdzekļi.

BIODROGA ir izcila, Vācijas laboratorijās ražota kosmētika uz bioloģiskas izcelsmes sastāvdaļu bāzes – dermatoloģiski testēta, lai rastu risinājumu tieši Tavas ādas īpašajām vajadzībām. Augstas kvalitātes substanču, biotehnoloģisku sastāvdaļu un dabisku aromātu mijiedarbība sniedz ādai jaunu vitalitāti un harmoniju, lai Tu izskatītos lieliski.

 ITALWAX PRECISION WAXING /Itālija/  - IR BIOEPILĀCIJAS SITĒMA nevis tikai  Luksus Klases vasks. ITALWAX ir ieguvis pelnīto atzinību visā pasaulē kā vislabākais līdzeklis matiņu noņemšanai. Tiek pielietots labākajos SPA un skaistumkopšanas salonos vairāk kā 70 pasaules valstīs. ITALWAX  sastāv no labākajiem priežu sveķiem, tīra bišu vaska, ar juteklisku aromterapiju un dabīgajām augu eļļām. Italwax matu noņemšanas produktu kvalitāte tiek garantēta ar GMP (labas ražošanas prakses). Īpašu popularitāti ieguvis Anglijā un ASV. Šī vaska regulāro klientu skaitā, ir arī daudzas slavenības. 

MEDICAL JEWELS -  Atklājiet Medical Jewels zīmolu un tā dažādo hipoalerģisko auskaru klāstu. Medical Jewels hipoalerģiski auskari , ideāli piemēroti jutīgai ādai! Medical Jewels ļauj aizsargāt ausis, ir hipoalerģisks un piemērots ikvienam, bērniem un pieaugušajiem.

LiepuZiedos jūs izbaudīsiet dabas aromāta vienreizīgumu, auga un ekstrakta burvīgumu, veidosim arī katram individuāla aromātu salikumus procedūrām  izmantojot dabas veltes, lai uzlabotu savu pašsajūtu. Novēlu Jums šeit atrast veselīgu dzīvesprieku un ļauties sajūtām, ko sniedz mums pati daba, un lai jums ir spēks un drosme atgriezties pie vienkāršā un dabiskā, kas izrādās ir pats vērtīgākais!


Jūsu LiepuZiedi
KONTAKTI

______________________________
LiepuZiedi
Brīvības iela 14
Preiļi, Latvia
Tel.+371 20084373

“Brīdī, kad kāds ieskatās dziļāk jebkurā lietā - pat zāles stiebriņā, tas kļūst par noslēpumainu, bijību iedvesošu un neaprakstāmi brīnišķīgu pasaules atspoguļojumu.”
/Henrijs Millers/Lilita Kivleniece - Naturopāte

Es, kā Naturopāte un Veselīga Dzīvesveida Trenere varu apgalvot, ka mans uzdevums ir palīdzēt ikvienam iemācīties uzturēt savu ķermeni harmonijā un veselībā,  līdz ar to mazināt stresu un radīt mieru cilvēkā. Tikko kā cilvēkā rodas miers  -  sākas atveseļošanās! 

Darbs ar klientiem veselības jomā un skaistumkopšanas nozarē aizsākās 2002. gadā, strādājot zīmola "KOLONNA" kosmētikas veikalā, tad šī paša zīmola skaistumkopšanas salonā Daugavpilī kā salona vadītājai. Tālāk darbs saistījās ar farmācijas nozari – kompānijās MSD, Mepha, SentorFarm Aptiekas. Redzot reālo situāciju cilvēka veselībā, kad reizēm medikamenti nespēj vairs palīdzēt, bet  tieši otrādi — rada dažādas alerģiskas reakcijas vai pasliktina pacienta stāvokli — 2009. gadā apguvu Ājurvēdas pamatus ar nolūku uzzināt, ko tad mums toreiz vēstīja Hipokrāts ar savu teiciens: Lai ēdiens ir jūsu zāles un zāles, lai ir jūsu ēdiens” - tad, arī radās doma - izveidot savu privāto Veselības Kabinetu Daugavpilī. 

Ritot laikam apguvu studijas dažādos ar skaistumkopšanu un medicīnu saistītos kursos,  gan Latvijā un ārzemēs. Lai dziļāk izprastu klienta dzīvē radušos slimību —  apguvu Profesionālo pilnveides izglītību Sociālajā aprūpē, kur dienu no dienas redzi cilvēku, bezspēcīgu, bet dzīvot gribošu. Esmu pabeigusi arī trīs gadu Akadēmisko izglītību Netradicionālajā medicīnā- iegūstot Eksperta diplomu Veselības atveseļošanas jomā. No 2013. gada līdz 2018. gada sākumam man bija lieliska iespēja strādāt Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, skaistumkopšanas salonā Din Harmoni. Strādājot un mācoties Oslo, esmu ieguvusi  Naturopāta diplomu, kā arī pabeigusi Hatha Yoga instruktora kursus iegūstot Norvēģijas sertifikāciju.

Atgriežoties Latvijā, klāt jau esošajām zināšanām ieguvu Sporta Izglītību  - Fitnesa treneris,  jo fiziskā aktivitāte ir kustība un kustībā ir dzīvība un  zināšanas mūs dara pilnvērtīgus. Kā arī ITEC Dietoloģijas pamatus komplementārās terapijas speciālistiem. Šobrīd strādāju Latvijā, savā dzimtajā pusē Preiļos, kā skaistumkopšanas, veselīga dzīvesveida trenere un sporta speciāliste savā privātpraksē. Man prieks ir par katru klientu, kuram varu palīdzēt un dot padomu, atveseļojot sevi vai radot skaistumu sevī. Nekas, nav sakārtots tik labi, kā pati daba,  daba dziedē, daba atjauno un cilvēks ir daļa no dabas.

Saviem klientiem un pacientiem piedāvāju:

SKAISTUMKOPŠANAI

 • Procedūras sejai ( sejas tīrīšana, sejas masāža)
 • Sejas Fitness jeb Sejas Yoga ( sejas modelēšana)
 • Uzacu, skropstu krāsošana un korekcija
 • Ķermeņa vaksācijas sievietēm 

VESELĪBAS PROFILAKSEI

 • Naturopāta konsultācijas veselības atjaunošanā
 • Ķermeņa diagnostika 
 • Atveseļošanas programmu sastādīšana
 • Masāžas (klasiskā masāža, aroma, ājurvēdas)
 • Reiki seanss ar Reiki masāžu
 • Jogas nodarbības ar teoriju gan individuāli, gan grupās
 • Neirofīdbeks - treniņš smadzenēm
 • Veselīga uztura sastādīšana un norādījumi

 • Uztura bagātinātāju tirdzniecība

 • Dāvanu Kartes

Šo visu der izmēģināt,  lai tevī  rodas miers un mazinātos stress, tad Dzīve pati pateiks priekšā, kas tev der un kas kaitē! Slimība rodas, kad ārēju vai iekšēju faktoru iedarbības rezultātā tiek izjaukts šis cikls. Lai to izdarītu, Tev jāsaprot, kas ir labākais Tevī un tas jāattīsta. 

Atceries, tevī mājo dzirksts no dabas un visus cilvēkus vienojošās saules!

 • Visa informācija: Tel.: +371 20084373

Tu dzīvo tikai vienreiz, tāpēc tev jābūt interesantai, aizraujošai un skaistai!