Ikvienai zinātnei ir teorija un prakse. Tām ir jābūt līdzsvarā! 
Neienirsti pagātnē, nesapņo par nākotni. Koncentrējies un dzīvo tieši tagad, šajā mirklī...

Yoga

Veseli augi un koki ienes ziedu un augļu pārpilnību. Līdzīgi no veseliem cilvēkiem smaids un laime staro kā saules stari. 

Aizveram  acis. Lēnām ieelpojam  un izelpojam. Atkārtojam trīs reizes. Esam šeit un tagad. Sajūtam mieru. Sajūtam savu ķermeni. Domas sakārtojas.  Esam gatavi savai pirmajai  Yoga nodarbībai. 

Joga ir sena veselības, filozofijas un garīgās pilnveides sistēma. Tā ir mācība, kas ļauj novērtēt savu iekšējo spēku, veidot lokanāku un stiprāku ķermeni un palīdz iemācīties kontrolēt savu prātu. Joga - ķermeņa, gara un intelekta attīstīšana. Viena no centrālajām idejām jogā ir prāta kontrole. Ja spējam kontrolēt un disciplinēt sava prāta darbību, tad arī spēsim sasniegt izvirzītos mērķus. 

Yoga māca mums pa īstam iemīlēt un mīlēt  sevi, līdz ar to automātiski pazūd  tieksme kritizēt citus un apvainoties. Izzūd tendence uzņemt uz sevis citu cilvēku negatīvismu, šie  netīrumi pārstāj pielipt  pie mums.  Yoga attīsta sevī nesalaužamu ticību saviem spēkiem un iespējām. Ķermenis mums uzticas un tas sagaida patiesas rūpes, Dvēsele prasa mieru un mēs esam tie, kuri atbildam par savu pasauli iekšpusē un radam pasauli apkārt.

    

Onlaine Yogas nodarbības  Zoom platformā!

Kā notiek ONLINE ZOOM jogas nodarbības? Lūk, soli pa solim viss uzrakstīts.
Tev nepieciešama ZOOM aplikācija ar tajā izveidotu savu profilu.

Pieslēdzies zoom patformai un vingrošanas procesam, caur datoru, planšeti vai mobīlo ierīci. Visērtāk izvēlēties datoru, kuru var pieslēgt pie TV ekrāna. TV nav obligāti, tas ir ērtībām.

Apmaksā nodarbību un nosūtiet sms ar tekstu: Joga Zoom, nodarbība, vai abonements un jūsu vārds, uzvārds.  Pirms nodarbības sākuma savā  WhatsApp  saņemsi saiti.  Drošības pēc saņemsi arī pieejas paroli. Dažreiz ZOOM lūdz ievadīt arī to. 

Ja neesi saņēmis saiti sazinies pa norādīto telefonu: +371 20084373

Uz Yogas nodarbībām lūdzam ieplānot - pieslēgties nodarbībai 5 minūtes pirms tās sākuma, lai nodrošinātu, ka visi dalībnieki uz nodarbības sākumu tai ir pieslēgušies savlaicīgi, kā arī būtu iespējams atrisināt tehniskas problēmas, ja kādam tādas radušās.

Ja rodas jautājumi -sazināmies PA TELEFONU: +37120084373

PS. Nodarbībai izvēlamies ērtu tērpu.
Paklājiņu, pledu, vingrošanas jostu, jogas klucīti pēc iespējām.

ZOOM MAKSAS NODARBĪBAS  90 % prakse un 10 % teorija

  • Nodarbība 60 min.
  • Katru trešdienu no 17:20 - 18:30 
  • Viena nodarbība 7,- EUR - šobrīd akcija 5,00

Maksājums jāveic caur banku : 

SDV Lilita Kivleniece, Jogas nodarbība vai abonements

IEGĀDAJIES NODARBĪBU ZĀLĒ, ABONEMENTU, ZOOM NODARBĪBU

PIRKT 

SEKO MUMS

FACEBOOK 

PIEVIENOJIES ČATAM

TELEGRAM
 

Yogas nodarbības PS FIT klubā NENOTIEK 

MAKSAS NODARBĪBAS  90 % prakse un 10 % teorija

  • Nodarbība 60 min.
  • Katru trešdienu no 17:20 - 18:30 
  • Viena nodarbība 10,- EUR,
  • Abonements 10 nodarbības  80, - EUR
  • Individuālie jogas vingrojumi, terapija, datordiagnostika un analīze jogas apmeklētajiem  - 25,- EUR

_________________________________

YOGAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS

Uz nodarbībām lūdzam ierasties laicīgi (5-10 minūtes pirms nodarbības sākuma), līdzi ņemot vingrošanas paklājiņu un ērtu apģērbu, zeķītes (vingrošanas apavi nav nepieciešami). Lai neradītu sev fiziskas problēmas nodarbības laikā, 2 stundas pirms nodarbības ieteicams neēst. Ja ir kādas fiziskas traumas, par tām iepriekš lūdzam ziņot nodarbības vadītājam. Meitenēm, kurām ir mēnešreizes, par to lūdzam pirms nodarbības informēt kādu no vadītājiem, kurš nodarbības laikā paskaidros, no kurām asanām izvairīties, iesakot veikt citas, un parādīs atvieglotos asanu variantus. 30 minūtes pēc nodarbības beigām ieteicams neēst.

Jūsu dzīve ir svēts ceļojums. Tas ir par izmaiņām, izaugsmi, atklājumiem, kustību, transformāciju, pastāvīgu redzes paplašināšanu par to, kas ir iespējams, savas dvēseles izstiepšanu, spēju dziļi un skaidri redzēt, ieklausīties savas intuīcijā un pieņemt drosmīgus izaicinājumus ik uz soļa. Jūs atrodaties ceļā ... tieši tur, kur jums lemts atrasties tagad ... Un, sākot no šejienes, jūs varat tikai iet uz priekšu, pārveidojot savu dzīvi neticamā triumfa, dziedināšanas, drosmes, skaistuma, gudrības, spēka, cieņas stāstā un mīlestība.