Meditācijas terapija Biofeedback

Elpa ir spēks, kas stāv aiz visa. Es ieelpoju un zinu, ka notiks labas lietas. 

/ Tao Porčons – Linčs /


Biofeedbeck meditācija

"Elpošanas Meditācijas terapija Biofeedback ir paredzēta ikvienam, kam nepieciešama dažādu tehniku vizualizācija un efektivitātes novērtējums: elpošanas vingrinājumi (pranajama, ci-gun), autotreniņš, joga u.c.  Biofeedback ir tradicionālās medicīnas atzīta metode. Tā ir cilvēka fizioloģisko signālu bioloģiskā atgriezeniskā saite reālā laikā ar modernas tehnikas palīdzību. Metode, kura izmanto prātu un elpošanu, lai kontrolētu ķermeņa funkcijas, kuras parasti regulējas automātiski (piemēram, muskuļu sasprindzinājums, asinsspiediens, sirds ritms, elpošana).

Kā mēs varam regulēt paši sevi ar biofīdbeku

Biofeedback ir aktīva metode, kas prasa pacienta līdzdarbošanos un motivāciju. Mazliet prakses, un cilvēks var mērķtiecīgi ietekmēt savu asinsspiedienu, nervu aktivitāti un pat smadzeņu viļņus. Šādā veidā iespējams mazināt galvassāpes un stresa simptomus – arī tiem, kam atslābināties nepalīdz pat meditācija. Pašreiz, tas īpaši ir vajadzīgs tiem, kam ir grūti atlabt no covidvīrusa. Pēc palīdzības pie biofīdbeka ekspertiem, jeb UZMANĪBAS TRENERIEM meklē arī tādi pacienti, kas cieš no spēku izsīkuma, jutīguma pret gaismu, migrēnas, miega traucējumiem, muguras un galvas sāpēm. Vēl citi nomokās ar dažādiem izplatītiem somatoformiem traucējumiem – nelabumu, reiboni, sirdsklauvēm, kurus parastā medicīna izskaidrot nespēj.

Meditācijas Terapijai biofīdbeks ir vaijadzīgi vairāki elpošanas treniņu seansi. Terapija ir atkarīga no tā, kāda ir klīniskā aina, atveseļošanas plāns, ja tas ir vajadzīgs - ietilpst arī uztura konsultācijas, sporta nodarbības, tradicionāli atslābināšanās vingrinājumi, masāžas.

KĀ TAD NOTIEK PATS PROCESS? Tas ir meditācijas programmatūras modulis, kas satur četrus multivides sižetus: "Zieds", "Velotreks", "Iekšējais spēks", "Haosa harmonija" - specialists novērtē jūsu veselības stāvokli un nosaka jums vispiemērotāko moduli. Izskaidro terapijas procesa gaitu.

Zieds

Ja izvēlaties sižetu "Zieds", tad šis modulis jums palīdzēs stiprināt sirdi. Jo vairāk relaksācijas jūs varat sasniegt, jo vairāk ziedu uzziedēs uz ekrāna. Apmācības efektivitāti var novērtēt pēc saziedējušo ziedu skaita.


Velotreks

Sižets "Velotrek". Velosipēdista ātrums ir atkarīgs no atslābināšanās pakāpes. Uzdevums ir pārvarēt sacīkšu azartu un atpūsties. Kā tas notiek, skatieties video.


Iekšējais spēks

"Iekšējā spēka atmošanās" sižets - rotaļīgā veidā iesaka "ar domu spēku" pacelt septiņus akmeņus. Šī sižeta vērtība slēpjas tajā, ka tas vairo dzīvesgribu un veselību. Fakts ir tāds, ka mūsdienu medicīna pacientam piešķir pasīvu lomu. Viņam atliek tikai ievērot ārsta norādījumus. Pasīvā loma iznīcina visu pacienta iniciatīvu. Un, kā zināms, iekšējā atveseļošanās motivācija ir spēcīgs spēks, kas var izvilkt pacientu no gandrīz bezcerīgām situācijām. Šis modelis ir izstrādāts, lai pamodinātu snaudošās slēptās organismu rezerves. Daudzu slimību cēlonis ir stress. Un, kad mēs saskaramies ar uzdevumu, lai arī rotaļīgā veidā, ar domu spēku pacelt akmeņus, mēs neviļus gribam vēl vairāk sasprindzināties, taču šādi mēs nepacelsim akmeņus. Programma uzrauga sirds ritmu un akmens pacelsies gaisā tikai tad, ja tiks noņemts iekšējais sasprindzinājums. Turklāt nav jācenšas ieslīgt transā. Uzdevums ir saglabāt iekšējo mieru, vērot kā akmeņi paceļas.


Haosa harmonija

"Haosa harmonijas" sižets apelē svarīgu aspektu - dzīvības un nāves duālo pāri. Tas, ka dzīvība ir ķermeņa iekšējās kārtības uzturēšana, bet haoss ir ceļš uz slimību un galu galā nāvi. Tagad ir parādījusies bioatgriezeniskās saites spēle, kas paredzēta, lai palīdzētu veikt meditāciju un “sakārtot” ķermeņa darbu. Meditācijas laikā jums ir konsekventi jāsaskaņo septiņu čakru darbs. Vispirms jums ir jānovirza savs iekšējais skatiens uz muladharu un jāiedomājas, kā šī čakra tiek harmonizēta. Ja meditācija ir veiksmīga, nejaušas kustīgas komētas datora ekrānā racionalizēs savu lidojumu, pulcēsies aplī un iedegs supernovu. Zvaigznes krāsa atbilst čakras krāsai. Ir nepieciešams iedegt septiņas zvaigznes – noskaņot septiņas čakras.

Pieteikšanās uz  "Elpošanas Meditācijas terapiju Biofeedback pa Tel.: 20084373

  • Pirmā seansa cena ar  diagnostiku 50,- EUR 
  • Nākošie seansi 20,-EUR