Ikvienai zinātnei ir teorija un prakse. Tām ir jābūt līdzsvarā! 
Neienirsti pagātnē, nesapņo par nākotni. Koncentrējies un dzīvo tieši tagad, šajā mirklī...

Yoga

Veseli augi un koki ienes ziedu un augļu pārpilnību. Līdzīgi no veseliem cilvēkiem smaids un laime staro kā saules stari. 

Aizveram  acis. Lēnām ieelpojam  un izelpojam. Atkārtojam trīs reizes. Esam šeit un tagad. Sajūtam mieru. Sajūtam savu ķermeni. Domas sakārtojas.  Esam gatavi savai pirmajai  Yoga nodarbībai. 

Joga ir sena veselības, filozofijas un garīgās pilnveides sistēma. Tā ir mācība, kas ļauj novērtēt savu iekšējo spēku, veidot lokanāku un stiprāku ķermeni un palīdz iemācīties kontrolēt savu prātu. Joga - ķermeņa, gara un intelekta attīstīšana. Viena no centrālajām idejām jogā ir prāta kontrole. Ja spējam kontrolēt un disciplinēt sava prāta darbību, tad arī spēsim sasniegt izvirzītos mērķus. 

Yoga māca mums pa īstam iemīlēt un mīlēt  sevi, līdz ar to automātiski pazūd  tieksme kritizēt citus un apvainoties. Izzūd tendence uzņemt uz sevis citu cilvēku negatīvismu, šie  netīrumi pārstāj pielipt  pie mums.  Yoga attīsta sevī nesalaužamu ticību saviem spēkiem un iespējām. Ķermenis mums uzticas un tas sagaida patiesas rūpes, Dvēsele prasa mieru un mēs esam tie, kuri atbildam par savu pasauli iekšpusē un radam pasauli apkārt.

    

Onlaine Yogas nodarbības  Zoom platformā!

Kā notiek ONLINE ZOOM jogas nodarbības? Lūk, soli pa solim viss uzrakstīts.
Tev nepieciešama ZOOM aplikācija ar tajā izveidotu savu profilu.

Pieslēdzies zoom patformai un vingrošanas procesam, caur datoru, planšeti vai mobīlo ierīci. Visērtāk izvēlēties datoru, kuru var pieslēgt pie TV ekrāna. TV nav obligāti, tas ir ērtībām.

Dažas stundas pirms nodarbības sākuma savā e-pastā saņemsi saiti uz nodarbību. Drošības pēc saņemsi arī pieejas paroli. Dažreiz ZOOM lūdz ievadīt arī to. Ja neesi saņēmis saiti sazinies pa norādīto telefonu.

Uz Yogas nodarbībām lūdzam ieplānot - pieslēgties nodarbībai 5 minūtes pirms tās sākuma, lai nodrošinātu, ka visi dalībnieki uz nodarbības sākumu tai ir pieslēgušies savlaicīgi, kā arī būtu iespējams atrisināt tehniskas problēmas, ja kādam tādas radušās.

TIE, KURI IR Telegramm Yoga | Wellness un WhatsApp PS FIT Yoga grupā saiti saņems grupā, visiem pārējiem ir jāpiesakās pie manis un es pievienošu grupai. Sūtiet sms ar tekstu: Joga un jūsu vārds
UZ NODARBĪBAM PIESAKĀMIES PA TELEFONU: +3712008437

PS. Nodarbībai izvēlamies ērtu tērpu.
Paklājiņu, pledu, vingrošanas jostu, jogas klucīti pēc iespējām.

ZOOM MAKSAS NODARBĪBAS  90 % prakse un 10 % teorija

  • Nodarbība 60 min.
  • Katru trešdienu no 18:30 - 19:30 - Sākot no 1. februāra 2022. gada
  • Viena nodarbība 6,- EUR

Maksājums jāveic : SDV Lilita Kivleniece ( info.sekos)


Yogas nodarbības PS FIT klubā nenotiek sakarā ar ierobežojumiem.

MAKSAS NODARBĪBAS  90 % prakse un 10 % teorija

  • Nodarbība 70 min.
  • Katru trešdienu no 17:20 - 18:30 
  • Viena nodarbība 10,- EUR,
  • Abonements 10 nodarbības  80, - EUR
  • Individuālie jogas vingrojumi, terapija, datordiagnostika un analīze jogas apmeklētajiem  - 25,- EUR

_________________________________

YOGAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS

Uz nodarbībām lūdzam ierasties laicīgi (5-10 minūtes pirms nodarbības sākuma), līdzi ņemot vingrošanas paklājiņu un ērtu apģērbu, zeķītes (vingrošanas apavi nav nepieciešami). Lai neradītu sev fiziskas problēmas nodarbības laikā, 2 stundas pirms nodarbības ieteicams neēst. Ja ir kādas fiziskas traumas, par tām iepriekš lūdzam ziņot nodarbības vadītājam. Meitenēm, kurām ir mēnešreizes, par to lūdzam pirms nodarbības informēt kādu no vadītājiem, kurš nodarbības laikā paskaidros, no kurām asanām izvairīties, iesakot veikt citas, un parādīs atvieglotos asanu variantus. 30 minūtes pēc nodarbības beigām ieteicams neēst.

Jūsu dzīve ir svēts ceļojums. Tas ir par izmaiņām, izaugsmi, atklājumiem, kustību, transformāciju, pastāvīgu redzes paplašināšanu par to, kas ir iespējams, savas dvēseles izstiepšanu, spēju dziļi un skaidri redzēt, ieklausīties savas intuīcijā un pieņemt drosmīgus izaicinājumus ik uz soļa. Jūs atrodaties ceļā ... tieši tur, kur jums lemts atrasties tagad ... Un, sākot no šejienes, jūs varat tikai iet uz priekšu, pārveidojot savu dzīvi neticamā triumfa, dziedināšanas, drosmes, skaistuma, gudrības, spēka, cieņas stāstā un mīlestība.

Pirkumu grozs