Par mums

Esam Latgales dabas iedvesmoti!

Dažkārt var apceļoti visu pasauli, lai saprastu, ka dārgumu lāde ir aprakta pie mājas durvīm. LiepuZiedi ir iedvesmots zīmols un ar īpašu uzmanību pievērš sajūtām, pirkumiem un pakalpojumiem, kas ietver produktu pasniegšanas veidu saviem klientiem, jo Mīlestība ir ļoti ietilpīga – jo vairāk tajā dalāmies, jo vairāk tās atliek. Katrai dienai savs brīnums, tāpēc pieņemam svētību, strādāt un radīt savus mazos mākslas darbus jau šodien! Rīt tev taps dāvāts vēl.

Mēs sākam strādāt Latgalē no 2006. gada kā studija LavendulaAroma, piedāvājot skaistumkopšanas procedūras, konsultācijas veselības jomā, dabīgo kosmētiku un tējas. No 2013 gada, mēs atvērām pieredzes prakses filiāli Norvēģijas galvas pilsētā Oslo. Pieredze mums deva drošumu un izjust plašumu, līdz ar to radās uzticība un labi kontakti no klientiem ne tikai Latvijā. Tas viss arī radīja ideju izveidot zīmolu LiepuZiedi un paplašināt dažādību - pakalpojumu un preču piedāvājumā.

Ieskaties LiepuZiedu Sadaļās un Veikalā un Tu noteikti atradīsi te, savu saldo Medus Burciņu! 

Nekad nepalaid garām iespēju izrādīt mīlestību pret sevi un  sevišķi pret saviem tuvākajiem, kas prasa vislielāko uzmanību. Mīlestība nav tikai jūtas, tā ir māksla.

LiepuZiedi


0

Pirkumu grozs