Pērles vienmēr ir pareizā izvēle!
Tu vari būt skaista savos trīsdesmit gados, šarmanta – četrdesmit un neatvairāma visu atlikušo dzīvi!

Smaržu Pasaule 

Valdzinājums, harisma un izsmalcinātība, ar sirdi baudīt dzīvi – tās ir īpašības, kas sievieti vai vīrieti padara par īstu. Mēs esam  ir brīnišķīgi ikvienā vecumā un izskatā. Par to kopumā ir pārliecināti dizaineri, kuri cenšas radīt vislabākās lietas visbrīnišķīgākajiem cilvēkiem. Ieklausieties šajos slavenu dizaineru teiktajos vārdos, mēs varam ieraudzīt sevī visu to labāko, kas piemīt tieši jums.

Smaržas - tā ir nepārspējama  identitātes nokrāsa, tas ir pēdējais, kas "pasvītros" koptēlu. (Kristāns Diors) 

Pie mums Skaistuma Studijā pasaules slaveno dizaineru orģinālie parfīmu brendi. No ziedu ekstraktiem līdz muskusam, smaržas laika gaitā kļuvušas daudz eksotiskākas un mūsdienās tās ir plaši pieprasīta prece. Arī smaržu zīmoli pieejami ļoti plašā klāstā, bet pieprasītākie tieši pasaules zīmolu aromāti, jo sniedz augstas klases smaržu notis, piedāvā ilgu smaržu noturību un galu galā, izceļ personību un liek justies pārliecinātam par sevi.

Jūs NOTEIKTI atradīsiet sev vispiemērotākās, augstas kvalitātes smaržas sievietēm gan vīriešiem!
TE IR ORĢINALITĀTE, STILS UN KVALITĀTE!

Hugo Boss, Lacoste, Bulgari, Elizabeth Arden, Carolina Herrera, Calvin Klein, Lanvin un citi. 


Tel. info: +371 20084373,  
e-mail: pasts@liepuziedi.com

 

 Federico Mahora Perfume 

Gandrīz visi aromāti smaržu ražošanā tiek radīti Minhenes kompānijā „Drom Fragrances International”, vienā no lielākajām smaržu ražotnēm pasaulē.
DROM ražo smaržu esences visā pasaulē populāriem smaržu radītājiem - Hugo Boss, Calvin Klein, Christian Dior, Celine, Gucci, Giorgio Armani, Chanel un daudziem citiem.

LiepuZiedi ielūdz Jūs Klientu Klubā.  

Smaržu dažādo koncentrāciju Internacionālie standarti. Smaržas tiek ražotas ar dažādu koncentrāciju:
Parfimētie produkti: pat losjoni, krēmi, pūderi, pēc skūšanās losjoni, ziepes un cita kosmētika satur noteiktu aromāta daudzumu, parasti mazāk par 3%

Eau de Cologne: Eau de Cologne šķīdums ar 3% smaržu koncentrāciju uz alkohola-ūdens bāzes. Tas nozīmē, ka Eau de Cologne ir daudz vājākas koncentrācijas smaržas. Eau de Cologne vīriešiem parasti satur 5-8% smaržu koncentrāciju, tātad tās ir daudz spēcīgākas koncentrācijas par Eau de Cologne sievietēm.

Eau de Toilette: Eau de Toilette ir smaržu aromāts uz alkohola un ūdens bāzes ar 3% - 8% smaržu koncentrāciju. Tādēļ, ka Eau de Toilette ir zemākas koncentrācijas nekā piemēram Eau de Parfum, Eau deToilette parasti tiek pielietotas, lai radītu vieglas smaržas. Eau de Toilette ir visizplatītākais produkts smaržu tirgū.

Eau de Parfum: Eau de Parfum ir alkohola šķidrums, saturošs 10% - 15% smaržu koncentrāta un tādēļ noturīgākākas un intensīvākas.  Eau de Parfum satur 16% smaržu koncentrāta.

Parfum: Smaržas satur augstāko aromātu koncentrāciju – vismaz 20%. Visilgākā noturība un smaržas izteiktība. Smaržas satur 20% smaržu koncentrāta.


Sadarbība ar FM

Smaržu produkcija tiek piegādāta uz 46 pasaules valstīm.  Esam atvērti sadarbībai Latvijā un  dažādos pasaules reģionos. Sazinieties ar mums, rakstot vai zvanot. 

  • E -pasts: pasts@liepuziedi.com
  • Tel.: +371 20084373

Ja, vēlies kļūt par neatkarīgo konsultantu un izbaudīt pasaules parfīmu burvību, tad sāc 

ar  STARTER PRESTIGE komplektu
0

Pirkumu grozs