Tev no Sibīrijas Dabas!
Vai vēlaties radīt finansiālu brīvību un pavadīt vairāk laika ar tiem, kas jums patīk, strādājot tiešsaistē?

Mūsu galvenā prioritāte - cilvēka veselība un labklājība

Siberian Wellness ir izveidota 1996. gadā Novosibirskā. No tā laika mēs aktīvi strādājam un ražojam visplašāko klāstu patentētu uztura bagātinātāju un ārstnieciskās kosmētikas. Mūsu produkcijas pamatā ir – ilggadīgie zinātniskie pētījumi par Baikāla un Kalnu Altaja ārstniecisko augu unikālajām īpašībām. Produktiem veselības stiprināšanai ir jābūt maksimāli pieejamiem. Tieši tāpēc, lai to veicinātu, mēs esam izvēlējušies pašu jaunāko sistēmu: tiešā pārdošana. 

Mūsu principi

Mārketinga sistēma ir skaidra un caurspīdīga. Cieņa pret valstu ekonomikas likumiem, kurās Siberian Wellness veic uzņēmējdarbību.

Ar Siberian Wellness panākumi ir iespējami no pirmajiem soļiem biznesā: atzinības, godalgas un atbalsts ir garantēts visiem, kas sasniedz rezultātu.

Visas Kompānijas darbība ir vērsta uz to, lai Konsultantam vienmēr un visur būtu iespēja nopelnīt. Lai šis, ne tikai naudas, bet arī pašcieņas un pašrealizācijas spēcīgais avots nekad neizsīktu.

Siberian Wellness piedāvā Jums veselību un finansiālo labklājību. Būt veselam, pateicoties mūsu efektīvi atveseļojošiem produktiem. Izveidot savu uzņēmumu un iegūt finansiālu labklājību. Mūsu produkcija un unikālās biznesa tehnoloģijas ir pierādījuši savu efektivitāti un aizveduši tūkstošiem cilvēku līdz labai veselībai un finansiālajai stabilitātei.
Laiks ir parādījis, ka mūsu principi darbojas. Siberian Wellness produkcija šodien ir populāra daudzās valstīs.  Produktus var iegādāties interneta veikalā ar piegādi vairāk nekā 46 valstīs visā pasaulē.

Interneta veikals

Siberian Wellness - tā ir Kompānija, kuru dibinājuši nozares profesionāļi

Mēs zinām, kas patiešām ir svarīgs uzņēmējdarbībā!

Jums ir pieejams  - Reāls starptautisks bizness 65 valstīs. Ārzemju korporatīvās pārstāvniecības un loģistikas centri. Produkti un biznesa instrumenti valstu valodās. Ienākumu aprēķins valstu valūtās. 

Plašs produktu klāsts Vairāk nekā 250 produktu. Kompānijai ir sava ražotne (GMP, ISO, HACCP standarti) un zinātniskais centrs. Pastāvīga soptimenta papildināšana. Viena no labākajām cenas/kvalitātes attiecība. Ekskluzīvi zīmoli.

Online friendly bizness. Interneta veikals ar referālām atsaucēm. Sava cloud-programma StartSmart. Biznesa integrācija sociālajos tīklos. Mobilās lietotnes.

Cienīgs atalgojums un ne tikai. Sociālā paka "Viss iekļauts": Nopietnu ienākumu iespēja sākot no pirmajiem darba mēnešiem. Personīgā automašīna un dzīvoklis uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem.


Esi uzņēmējs savā ofisā ar kompāniju Siberian Wellness

Jūs sāciet pelnīt no pirmā mēneša! - Uzreiz 25% no vienotas preces cenas! 

Naudas un citi bonusi papildus mārketinga plānam!

  • Bonusi "Ātrais starts"
  • Ceļojumi no Kompānijas
  • AUTObonusi - var nopirkt auto par pusi cenas vai saņemt to bez maksas!
  • Finanšu konsultācijas un atbalsts, iegādājoties savu mājokli
  • DIVIDENDES UN VIP-SERVISS: MILJONĀRU KLUBS
  • BAGĀTAS UN STILĪGAS DZĪVES ATRIBŪTI: BALVAS UN NAUDAS BONUSI

Tava uzņēmejdarbība AR SIBERIAN WELLNESS NEPRASA SĀKOTNĒJUS IEGULDĪJUMUS. 
Lai sāktu karjeru nepieciešams vienkārši reģistrēties kā Konsultants un sākt iepazīstināt savus draugus un ģimeni ar produktiem. Viss ir vienkārši!

SĀKT BIZNESU ONLINE REĢISTRĀCIJA0

Pirkumu grozs