Tu dzīvo tikai vienreiz, tāpēc tev jābūt interesantai un aizraujošai.

Koptas rokas un nagi ir kā sava veida vizītkarte, kas ne tikai uzskatāmi apliecina rūpes par sevi, bet vairo arī mūsu pašapziņu un labsajūtu. Nereti tieši pēc rokām mums rodas pirmais iespaids par cilvēku. Glītas formas, gaumīgi nolakoti roku un kāju nagi ir kā īpaša rota, kas papildina sievietes koptēlu, piešķirot eleganci un šarmu.


Iluta Greiža

Tel.: + 371 28943861

Manikīrs

Manikīrs ir visbiežāk izmantotais nagu kopšanas veids, kas piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Vispirms tiek novērtēta roku un nagu veselība un pēc tam veic to apkopšanu. Manikīra procedūra paredz nagu formas veidošanu, nagu kutikulu apstrādi, ienadžu likvidēšanu un roku masāžu. Procedūras laikā tiek izmantotas gan mitrinošas eļļas, gan barojoši roku krēmi. Nobeigumā pēc izvēles tiek uzklāta nagu gēllaka. Rezultātā tiek iegūtas koptas rokas ar maigu ādu un glītiem, koptiem nagiem.

  • Klasiskais manikīrs                                                   15.00
  • Gēllakas spārklājums ar manikīru                           25.00
  • Gēllakas noņemšana                                                5.00
  • Gēllakas noņemšana ar manikīru                            17.00

Pedikīrs

Pedikīrs ietver procedūru kopumu pēdu un nagu kopšanai, lai saglabātu pēdu veselību un pievilcīgu izskatu. Regulāri veikts pedikīrs palīdzēs izvairīties no dažādām kāju un nagu problēmām. Pedikīru veic veselām kājām, un tas piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem un arī bērniem, īpaši, ja tie nodarbojas ar kādu sporta vai dejas mākslas veidu ar lielu slodzi pēdām. Procedūru kopums ietver nagu plāksnes formas izveidošanu, kutikulu apstrādi un pēdu aprūpi – sabiezējumu noņemšanu ar speciālu vīlīti un skrubēšanu. Pedikīrs ietver arī pēdu masāžu ar barojošiem krēmiem, bet pati masāža uzlabo asinsriti pēdās. Pedikīra procedūras nobeigumā pēc vēlēšanās nagi tiek pārklāti ar gēllaku jūsu izvēlētajā tonī. Vidēji pedikīra procedūra aizņem laiku no vienas līdz pusotrai stundai. Teicama rezultāta uzturēšanai pedikīru vēlams veikt reizi mēnesī.

  • Klasiskais pedikīrs  bez lakas                                22.00
  • Pedikīrs ar Gēllaka spārklājumu                           30.00Kas ir Gēllakas?

  Gellaka ir viens no pēdējo gadu atklājumiem skaistumkopšanas jomā. Tas ir nagu lakas veids ar gēla īpašībām. Atšķirībā no klasiskās nagu lakas gellakas priekšrocība ir ātra nožūšanas spēja. To žāvē zem speciālas uv/led lampas tikai dažas sekundes, un jums nav ilgi jāgaida, kad tā nožūs pati. Mūsu steidzīgajā ikdienā tā ir lieliska iespēja uzreiz atgriezties savā dienas ritmā, nebaidoties sabojāt lakojumu. Gellaku uzklāj plānā kārtā, lai nagi izskatītos pēc iespējas dabīgāki. Gellaka ir arī labs veids, kā pasargāt nagus no plaisāšanas un lūšanas. Tās noturība ir 2 – 3 nedēļas un šajā laikā nagi nav jāpārlako, tie saglabā savu perfekto izskatu.


Pirkumu grozs